Hakkımızda

2018 yılında Dr. Hasan Oğuzhan tarafından İstanbul Aksaray mahallesinde kurulan Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, çeşitli göz hastalıklarına sahip bireyleri, daha sağlıklı gözlere kavuşturabilmeyi hedeflemektedir. Dr. Hasan Oğuzhan ve ekibinin 15 yıldır göz hastalıkları alanında edinmiş olduğu tecrübe Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezinin güvenilir ve profesyonel hizmetleri veren bir tıp merkezi haline gelmesini sağlamıştır.

Hasan Oğuzhan’ın bilgi ve tecrübeleri önderliğinde hizmetler veren Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, dünya üzerinde kabul gören tedavi yöntemlerini etkin bir şekil kullanarak hastalarına daha sağlıklı gözlere kavuşturmayı hedeflemiştir.

Uluslararası alanda deneyime sahip kadrosu ile Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezinin en temel amacı ise göz ve göz çevresi sağlığı alanındaki kalite standartlarını daha da yükselterek marka bilinilirliğini arttırmak ve uluslararası alanda hastalara hizmet vermektedir. Özel Global Dr. Göz Tıp Merkezi, bu hedefi doğrultusunda tıp merkezine gelen hastalarının istek, şikayet ve beklentilerini dinliyor, gereken test ve tetkiklerden edindiği bilgiler doğrultusunda ise hasta için en uygun tedavi yöntemini uyguluyor.

Kurulduğu günden bu güne kadar hasta memnuniyetine fazlasıyla önem veren güler yüzlü ve alanında uzman personeli ile hastalarını memnun etmeyi başarıyor.